Produkujemy opakowania typu Bag in Box do wielu zastosowań.
Wszystkie nasze opakowania spełniają normy UE.
Zapraszamy do współpracy handlowej.
 • Zawór bag-in-box

  Nowoczesny zawór

  W opakowaniu z tego typu zamknięciem produkt nie psuje się, nie wietrzeje i nie traci walorów smakowych.


Oferta

Oferujemy Państwu worki elastyczne systemu bag in box o następujących pojemnościach.: 2, 3, 5, 10, 20, 29, 100, 220 litrów.

Worki wykonane są z folii barierowej oraz z foli metalizowanych na bazie napylania aluminium na folie.

W ich produkcji zastosowano dwie sprawdzone technologie. System Bag in Box to połączenie innowacyjnej folii barierowej ( w tym przypadku barierą jest EVOH) z funkcjonalną folią metalizowaną, przy produkcji której folia podstawowa jest opryskiwana zawiesiną aluminium. To umożliwiło nam stworzenie produktu, który spełnia wszystkie nasze standardy i powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorów.

Worki te stosowane są do produktów spożywczych (woda, soki, wino, olej, koncentraty spożywcze, itp.), chemii gospodarczej, farmaceutyków, płynów technicznych, chemikaliów i innych. Konstrukcja zaworu pozwala na łatwe napełnienie worka oraz wielokrotne czerpanie zawartości bez narażenia jej na zepsucie (bez dostępu powietrza z zewnątrz).W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz kołnierzy, kranów i zaworów dopasowanych do potrzeb i zastosowań finalnych.

Ponadto oprócz standrdowych produktów, wytwarzamy worki typu Bag in Box zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta zarówno pod względem wymiarów jak i objętości.

Produkty finalne zapakowane w systemie Bag in Box dostosowane są do przewożenia za pośrednictwem kontenerów oraz mogą być składowane na paletach.

Więcej informacji uzyskają Państwo telefonicznie.

 • bag in box

  Bag in box

  Polecamy opakowania o pojemnościach od 2 - 220 litrów.

 • bag in box

  Bag in box

  Polecamy opakowania o pojemnościach od 2 - 220 litrów.

 • bag in box

  Bag in box

  Polecamy opakowania o pojemnościach od 2 - 220 litrów.