Produkujemy opakowania typu Bag in Box do wielu zastosowań.
Wszystkie nasze opakowania spełniają normy UE.
Zapraszamy do współpracy handlowej.
  • Inter-tank

    Zapraszamy do współpracy.


Trochę o nas...

Produkcją i sprzedażą opakowań Bag in box na rynku krajowym i zagranicznym zajmujemy się od wielu lat. Dzięki temu jakość oferowanych przez nas produktów posiada stały, ustalony i wysoki standard.

Jednym z naszych priorytetów jest zatrudnianie wysoce wykwalifikowanej kadry kierowniczej oraz pracowniczej, ciągłe szkolenie jej i doskonalenie co ma ogromny wpływ na jakość finalną naszych produktów.

Wysokiej jakości opakowania mogą być stosowane do przechwywania płynnych i półpłynnych produktów spożywczych, chemicznych, technicznych itp.

Najczęsciej opakowania stosowane są do pakowania: wody, soków, wsadów owocowych do mleczarń, płynnych mas jajecznych, mleka, oleji, lodów, płynów technicznych do samochodów itp.

Wszystkie nasze opakowania spełniają normy UE.

Wszystkie nasze produkty są wykonane z materiałów o jak najlepszych właściwościach technologicznych i jakościowych, aby spełnić stawiane im przez klienta wymagania.

Napisz lub zadzwoń do nas, przedstaw Nam swoje oczekiwania, a my w jak najszybszym czasie przedstawimy swoją ofertę. KONTAKT.


Współpraca

INTER-TANK pozostaje w stałej współpracy z profesjonalnymi firmami świadczacymi usługi na najwyższym poziomie.